Знайдіть два нерозгорнуті кути, утворені при перетині двох прямих, якщо їх різниця дорівнює 20°.

СРОЧНОООО!!! Даю 20 балов✌

Ответы на вопрос

Отвечает Чернов Никита.

Нехай ∠1=х°, ∠2=х-20°, тоді за умовою

х+х-20=180

2х=200

х=100

∠1=100°, ∠2=100-20=80°