Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них удвічі більша за іншу, а середня лінія трапеції дорівнює

9см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лунёва Виктория.

Ответ:

a=6,. b=12

Объяснение:

серед.лiн=(a+b)/2

a=x

b=2x

серед.лiн=9см.

(х+2х)/2=9

3х=18

х=6

2)6×2=12