Знайдіть площу круга, діаметр якого дорівнює 6дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Земскова Дарья.

Формула для площади круга: S=πr²;

D=2r, => r=6дм:2=3дм.

S=3.14*3²=3.14*9=28.26дм².

Ответ: Sкр.=28.26дм².