Знайти радіус коло якщо його довжина дорівнює 20см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гюльбасарян Артур.

Ответ:

Объяснение:

Довжина колу знаходиться за формулою l = 2 * П * r,  де П дорiвнюде 3,14, r - це радiус кола.

Виразимо з формули радiус:

r = l/2П = 20/3,14 * 2 = 20/6,28 = 3,18 см