У трапеції ABCD BC та AD-основи BK-висота. Відомо що ВС=3см, AD=11см ВК=4см. Знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

28

Объяснение:

S=1/2(AD+BC) BK

S=2×14=28