1)знайти довжину середньої лінії трапеції якщо її основи відносяться як 3:2 ,а їх сума = 20см 2)у

трикутниках ABC и A1B1C1 кутA = кутуA1 ; AB\A1B1 = AC\A1C1=3 знайти DC и B1C1 = 16 см СРОЧНО! ДАЮ 20 БАЛЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ерин Ваня.

Ответ:

10

Объяснение:

1) 3x+2x=20

5x=20

x=4

3*4+2*4=20

20/2=10