Рівень води у посудині, що має форму циліндра, становить 8 см. На якій висоті ( у см) перебуватиме

рівень води, якщо воду перелити в посудину циліндричної форми, радіус якої в двічі менший від радіуса даної?​

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Відповідь:

Рівень води в другій посудині становитеме 16 см

Пояснення:

Оскільки об"єм води не зміниться, бо цю воду перелили з першої посудини в другу, то запишемо виразами об"єму циліндра:

V=\pi *r^{2} *h

Оскільки об"єм води не змінний, то запишемо рівність відносно об"єму води V = V

\pi *r^{2} *h= \pi *r^{2} *h\\2r^{2} *8=r^{2} *h\\2*8=h

h=16