Середня лінія трапеції дорівнює 12см. Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них утричі більша за

іншу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Константин.

Ответ:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі її основ.

Нехай менша основа - х см, тоді більша - 3х.

(х+3х)/2=12

4х/2=12

4х=24

х=6 см - менша основа трапеції

3*6=18 см - більша основа трапеції

Перевірка: (6+18)/2=12.

Отвечает Жолобова Варвара.

Ответ: 6, 18

Объяснение: фото