Скільки вершин має n-кутник,якщо сума внутрішніх кутів дорівнює 2880 градусів. Будь-ласка це дуже

важливо!

Ответы на вопрос

Отвечает Ворошко Макс.

Ответ:

18 вершин

Объяснение:

Сумма углов n-угольника равна 180*(n-2) = 2880  

n-2 = 2880/180 = 16

n = 16 + 2 = 18