Обчислити площу повної поверхні повної поверхні та об'єм циліндра,якщо діаметр основи втричі

менший від висоти і дорівнює14 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобич Янина.

Ответ:

686π cm², 2058 cm³

Объяснение:

d=2r   ⇒r=d/2    r=14/2=7 cm

H=3d   H=3*14=42 cm

Sn = 2πr²+2πrH   ⇒   Sn = 2π*7²+ 2π*7*42 = 14π(7+42) = 686π cm²

V =πr²H    ⇒     V =π *7²*42=2058 cm³