Кола радіуси яких 6 і 4 см мають внутрішній дотик Знайдіть відстань між їх центрами​


Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Ландыш.

Відповідь:

2

Пояснення:

R1-r2=6-4=2cm

Отвечает Фенцель Артём.

Відповідь:

2см

Пояснення:

Якщо у двох кіл є внутрішній дотик, то це означає , що ці два кола мають спільну точку А і  в цій точці А існує спільна дотична до двох кіл . Нехай О- центр більшого кола, а О₁- центр меншого кола, тоді ОА=R=6 см, а О₁А=r=4см, тоді

ОО₁= R-r=6 см-4 см= 2 см- відстань між центрами