Знайдіть площу ромба якщо його периметр 48 см, а кут між висотами проведеними з однієї вершини = 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Александра.

Ответ:

==================================

Объяснение:


Отвечает Ченокаева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

P=4a

48=4a

a=48:4

а=12 см

S=a²sin30°=12²*1/2=144*1/2=72 cм²