Площа основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 50см^,бічне ребро-13см.Знайдіть площу

піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Молоканов Дмитрий.


піраміда КАВСД, К-вершина, АВСД-квадрат, АС-діагональ, О-точка перетину діагоналей, центр основи, КО-висота піраміди,

площаАВСД=АС²/2, 50=АС²/2, АС=10, АО=СО=1/2АС=10/2=5, КА=КВ=КС=КД=13, трикутникКОС прямокутний, КО²=КС²-СО²=169-25=144, КО=12