Скільки сторін має опуклий n-кутник якщо сума його внутрішніх кутів =1260°​


Ответы на вопрос

Отвечает Лахман Діма.

Ответ:

9

Объяснение:

180°(n-2)=1260

n-2=1260:180°

n-2=7

n=7+2

n=9

n - кількість сторін.