прямий кут поділити на три кути градусних міри яких видносяться Як 2: 3:5 Знайдіть величини цих

кутів​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлык Полина.

Ответ:

Объяснение:

Складемо части та знайдемо суму всiх частей, на якi подiлен прямий кут.

2+3+5 = 11 частей.

Тепер помножемо завгальну кiлькiсть частей на кiлькiсть частей:

1) 11 * 2 = 22 градусiв

2) 11 * 3 = 33 градусiв

3) 11 * 5 = 55 градусiв

Завдання вирiшено.

Чи ти маешь якiсь питання з приводу завдання? Пиши, я постараюся тобi дати вiдповiдь на твое питання.