Қосындыға айырманы қосу. (250 +250) + (900 - 400)Саннан қосындыны азайту.200 + (840-140)Сандардың

айырмасын санға қосу​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Влада.

Ответ:

1) (250+250)=500

(900-400)=500

500+500=1000

2) (840-140)=700

200+700=900

ОБЪЯСНЕНИЕ :

1) (сумма) + ( разница )

2) число + ( разница )