Знайти сторони паралелогоама якщо периметр =24см АД-АВ=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Максим.

Відповідь: 4,5 см і 7,5 см

Пояснення:

Нехай а=х, тоді в=х+3

Р=(х+(х+3))*2=(2х+3)*2=4х+6=24

4х+6=24

4х=24-6=18

х=4,5

Сторона а=4,5 см, а в=4,5+3=7,5 см