Знайти суміжні кути якщо їх різниця 560​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Знайти суміжні кути якщо їх різниця 56°.

Сума суміжних кутів 180°. Нехай ∡1=х°, тоді ∡2=180-х°

180-х-х=56

180-2х=56

2х=124

х=62

∡1=62°,  ∡2=180-62=118°

Відповідь: 62°;  118°