Кути AOB і BOC суміжні, OM – бісектриса кута BOC. Знайдіть кут BOM, якщо AOB=140°


Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.

Ответ: ВОС= 180-140=40, бо суміжний

Бісектриса ділить кут на 2, звідси випливає кутВОМ=40/2=20°