3.Точка перетину діагоналей квадрата знаходиться на відстані 4 см від однієї з його сторін.

Знайдіть периметр квадрата. * пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гасай Лилия.

Ответ:

32 см

Объяснение:

а-сторона квадрата

h-відстань h=4 см

а=2h

a=8 см

P=8+8+8+8=32 (см)