Добрый день, поможіть - Один із суміжних кутів у 11 разів більший за другий знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Тихоненко Яна.

Сума суміжних кутів становить 180°. Нехай ∠1=х°, тоді∠2=11х°.

х+11х=180

12х=180

х=15

∠1=15°,  ∠2=11*15=165°