знайдіть четверту сторону описаного чотирикутника, три послідовні сторони якого дорівнюють 14 см,

18 см, 20см

Ответы на вопрос

Отвечает Шульц Мартин.

В описаному чотирикутнику суми протилежних сторін рівні між собою.

Знайдемо суму двох протилежнних сторін - першої та третьої

14+20=34 (см)

Тоді четверта сторона

34-18=16 (см)

Відповідь: 16 см.