Середня лінія трапеції доріівнює 19 см, а одна з основ менша від другої на 6 см. Знайдіть основи

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Журавель Иван.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ.

Нехай менша основа х см, тоді більша основа х+6 см.

(х+х+6)/2=19

2х+6=38

2х=32

х=16

Менша основа 16 см, більша 16+6=22 см.