ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! Один із суміжних кутів у 3 рази більший від їх різниці.Знайдіть ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Саая Айдана.

Сума суміжних кутів становить 180°.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=180-х°, за умовою

3(180-х-х)=180-х

540-6х=180-х

5х=360

х=72

∠1=72°, ∠2=180-72=108°