Два кути чотирикутника дорівнюють 100 градусів і 130 градусів. Знайдіть решту кутів чотирикутника,

якщо навколо нього можна описати коло. СРОЧНО!!!!! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Пчелкина Оксана.

Ответ:

80; 50

Объяснение:

Якщо навколо чотирикутника можна описати коло то за теоремою сумапротилежних кутів 180 градусів.

Кут 1 =  180 - 100 = 80

Кут 2 = 180 - 130 = 50