Бічне ребро похилої призми дорівнює 14 см і нахилене до площини основи під кутом 30°. Знайдіть

висоту призми​

Ответы на вопрос

Отвечает Самойленко Владислава.

Ответ:

7см высота призмы

Объяснение:

Дано

АВСDA1B1C1D1 наклонная призма

АА1=14см

<АА1К=30°

АК=?

Решение:

∆AA1K- прямоугольный.

sin<AA1K=AK/AA1

sin30°=1/2

1/2=AK/14

АК=14*1/2=7см. высота призмы