Периметр трикутника якщо його середні лінії дорівнють 7 сантиметрів 8 сантиметрів і 10 сантиметрів


Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталева Кристина.

Ответ:

P=8*2 + 12*2 + 19*2=16 + 24 + 38= 78см

Объяснение:

попробуй так  

ПИСАЛА НЕ Я