ДОПОМОЖІТЬ!!!!! ДАЮ 50!!!!! Сторони трикутника пропорційні числам 2, 3 і 5. Знайти периметр

трикутника, якщо найбільша його сторона більша за найменшу на 24 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Куртев Игорь.

Нехай сторони трикутника а=2х,  в=3х та с=5х см. Тоді за умовою

5х - 2х = 24

3х=24

х=8

а=8*2=16 см,  3*8=24 см,  5*8=40 cм

Р=16+24+40=80 см.