Точка О- точка перетину діагоналей трапеції АВСD (АD паралельне ВС), AD=11cm, BC=5cm. Знайти

відрізки ВО та DO, якщо їх різниця рівна 3см.

Ответы на вопрос

Отвечает Езеев Илиа.

Ответ:

ВО=2,5 см,

DO=5,5 см

Объяснение

\frac{BC}{AD}=\frac{OC}{OA}=\frac{BO}{OD} по свойствам трапеции ⇒ \frac{5}{11}=\frac{x}{x+3} т.к. ВО=x см, а DO на 3 см больше, т.е. х+3

\frac{5}{11}=\frac{x}{x+3} ⇒ x=\frac{5*(x+3)}{11}

x=2,5