Один із суміжних кутів більший від іншого в 4 рази. Знайдіть ці суміжні кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Михаил.

1 кут—4х

2 другий—х

сума суміжних кутів—180°

4х+х=180°

5х=180°

х=36°—2 кут

1 кут=4х=4×36=144°