бісектриса трикутника ділить сторону до якої проведена на відрізки 3 і 7 знайти дві інші сторони

трикутника якщо їхня сума дорівнює 12 см очень срочно нужно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Вершинин Александр.

Ответ:

AB = 3,6 см.

AC = 8,4 см.

Объяснение:

Дано: AK - бісектриса, BK = 3 см,KC = 7см, AB + AC = 12 см.

Знайти: AB , AC - ?

Розв'язання: AB + AC = 12 ⇒ AC = 12 - AB .За теоремою про бісектрису трикутника \frac{BK}{KC} =\frac{AB}{AC} ⇒ BK * AC = KC * AB

BK * (12 - AB) = KC * AB

3 * (12 - AB) = 7 * AB

36 - 3AB = 7AB

36 = 10AB |:10

AB = 3,6 см.

AC = 12 - AB = 12 - 3,6 = 8,4 см.