середня лінія трапеції дорівнює 22см одна з основ трапеції більша за іншу на 14 см знайди основи

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Нехай менша основа х см, тоді більша основа  х + 14 см.

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ. Отже

22=(х+х+14)/2

2х+14=44

2х=30

х=15

Менша основа 15 см, більша основа 15+14=29 см.

Відповідь: 15 см, 29 см.