Поможіть будь ласка у прямокутному трикутнику ABC кут C дорівнює 90 градусів кут А дорівнює 60°

катет АС продовжили за вершиною А на відрізок AD так що дорівнює АD =AB знайдіть АV якщо АD дорівнює 30 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллин Никита.

1) AD = AB ⇒ AB = 30

2) ∠B = 90° - 60° = 30°

3) AC лежит против угла В в 30° ⇒ АС = 1/2 * АВ = 1/2 * 30 = 15

Ответ: АС = 15 см