Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку А(-3;-1) і перпендикулярна до прямоїy= -x+0,5

Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

y = -x-4

Объяснение:

Так як прямі перпендикулярні, то добуток їх коефіціентів прямих дорівнює -1.

k_{1} *k_{2}=-1  ⇒  k_{1}=-\frac{1}{k_{2} }=-\frac{1}{1} =-1 ;k =k _{1} = -1

y = kx + b\\-1 = 3 + b\\b = -4

y= -x -4