Даю 30 Балога срочно!!!!!Периметр трикутника 80 см. Чому дорівнюють довжини його сторін, якщо одна

з них більша від іншої на 5 см і менша від третьої на 7 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюлина Варя.

Нехай сторона а=х см, тоді сторона в=х-5 см, сторона с=х+7 см.

х+х-5+х+7=80

3х=78

х=26

а=26 см,  в=21 см,  с=33 см.