Чому дорівнює площа круга ,довжина кола якого 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Теляк София.

Відповідь:

\frac{25}{\pi }см

Пояснення:

С=10см

С=2πr²;

r²=C/2π

S=πr²=π*C²/4π²=10²/4π=25/π (см²)