Відстань від середини більшої основи рівнобедреної трапеції до вершини тупого кута дорівнює меншій

основі, а більша основа у 2 рази більша від меншої. Обчисли периметр трапеції, якщо довжина меншої основи дорівнює 9 см. Відповідь: периметр трапеції дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Артем.

Ответ:

45 см

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція,  КМ=РТ;  МР=9 см,  КС=СТ;  МС=МР=9 см. Знайти периметр КМРТ.

КТ=9*2=18 см.

Якщо СТ=МР і СТ║МР, то СМРТ - паралелограм і РТ=МС=9 см.

КМ=РТ=9 см за умовою. Отже периметр =

МР+РТ+КТ+КМ=9+9+18+9=45 см.