На математичному конкурсі учням було дано завдання виготовити коробочку, висота якої дорівнює 10

см, а периметр основи дорівнює 36 см. Переможе та команда, у якої об'єм коробочки буде найбільшим. Якими мають бути розміри коробочки, щоб команда перемогла? Яким повинен бути найбільший об'єм коробочки? Розміри коробки повинні бути ? x ? X ? Максимальний об'єм повинен бути ? см3

Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Дима.

Ответ:

10 висота ширина 9 длина 9 обем 810см3

Объяснение:

обем это висота на ширину на длину

периметр это (висота плюс ширина) умножить на 2

действуем на оборот 36/2 = 18(Ширина плюс висота)

подбераем например 17 * 1 = 17 не подходит

8 * 10 = 80

но 9 * 9 = 81 это то что нужно

обем 9 * 9 * 10 = 810см3

все от 17 * 1  до 10 * 8 меньше