Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 8см і 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Стеценко Саша.

Ответ:

c (гипотенуза) = 10 см.

Объяснение:

c^2 = a^2 + b^2 = c^2 = 8^2 + 6^2 = 64 см + 36 см = 100 см.

c = √ 100 см = 10 см.