Сторони основ правильної зрізаної трикутної піраміди відносяться як 1:2, висота піраміди дорівнює

3 см, а бічне ребро утворює з більшою основою кут 45°. Знайдіть площі S1 та S2 основ піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Тюкова Поля.

Ответ:

S1 = 3*3.46/2*1=5.2 см2

S2=5.2/4 = 1.31 см2

Объяснение:

Cторону більшої основи трикутної піраміди знайдемо по R описаного кола

R1-R2 = 3 см= висоті,  

R2= 0,5R1

R1 = а \sqrt{3} /3; R2=а\sqrt{3} /6

R1-R2 = а \sqrt{3} /3 - а\sqrt{3} /6  = 3

а =3/ \sqrt{3} /3*6 = 3,46 см

в = 3,46/2=1,73 см