1. В основі піраміди лежить сімнадцятикутник. Скільки граней має ця піраміда? 2. У піраміди 64

грані. Скільки сторін має многокутник, що є основою піраміди?

Ответы на вопрос

Отвечает Есиркесин Аяука.

Кількість граней піраміди = 1 (грань основи) + кількість сторін у многокутника основи.

значить, 1+17 = 18 граней

2. Записати так

1+Х = 64

Х = 64-1

Х = 63

Відповіді:

1. 18

2. 63