Знайти невідому сторону трикутника MNK, якщо: MN=3см,MK=2√2см, кут M=135°


Ответы на вопрос

Отвечает Ұзақбай Ақылбек.

Ответ:

NK=√29(cm)

Объяснение:

За теоремою косинусів NK^2=MN^2+MK^2-2*MN*MK*cosM

cos135=-√2\2

NK^2=9+8-6√2*(-√2)=17+12=29

NK=√29(cm)