Радіус кола = 7 см. із точки ,яка віддалена від центра на 9 см, проведено січну так, що вона

ділиться колом навпіл. Знайдіть довжину січної

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.

Ответ:

Довжина січної 23 см

Объяснение:

Д=Р+Р

Д=7+7=14

14+9=23см