Основою призми є трикутник зі сторонами 5, 12 і 13. Знайдіть об'єм призми, якщо її висота дорівнює

10.

Ответы на вопрос

Отвечает Шебанова Вика.

Ответ:

300см³

Объяснение:

В основі призми лежить прямокутний трикутник.

Площа прямокутного трикутника дорівнює половині добутку двох катетів.

Sосн=1/2*5*12=30 см² площа прямокутного трикутника.

V=Sосн*h=30*10=300см³