Визначте радіус і координати центра кола, заданого рівнянням (х-3)2+(у+1)2=49 цифра 2 після душок

квадрат

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Кристина.

Ответ:

(3;-1)

R = 7

Объяснение:

Якщо координати центру (а;b), а координати будь-якої точки кола (х;у), то рівняння кола має вигляд:

(х-а)²+(у-b)²=R²

де R - радіус кола.

(х-3)²+(у+1)²=49

(х-3)²+(у+1)²=7²

а = 3, b = -1, R = 7

Координати центру (а;b): (3;-1)

Радіус кола: 7