Знайдіть точки параболи, що є графіком функції y = x2 + 3х - 5 , у яких абсциса і ордината -

протилежні числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Андрей.

y=-x

(-х)=x^2+3x-5

x^2+4x-5=0

(x+5)(x-1)=0

x=-5 или x=1

(-5, 5) (1,-1)

Ответ: (-5, 5) (1,-1)