Знайдіть площу трикутника, якщо його сторони дорівнюють 4√3 см і 7 см, а кут між ними становить 120

градусів​

Ответы на вопрос

Отвечает Евтух Гриша.

Ответ:

21 см²

Объяснение:

S=\frac{1}{2} · 4√3 ·7 ·sin 120° = \frac{1}{2} · 4√3 ·7 ·sin 60°= \frac{1}{2} · 4√3 ·7 · √3/2 = 21