Проекції похилих AD і DC на площині α дорівнюють відповідно 7 см і 10 см, а кут між ними дорівнює

60°. Обчисли відстань між кінцями проекцій похилих. Відстань дорівнює −−−−−−√ см. Додоткове питання: Назва відрізка DB

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

AC= 8.9 см

Объяснение:

АС^2=7^2+10^2-2*7*10cos60°=8.9^2

AC= 8.9 см