Зовнішні кути трикутника відносяться, як 8:7:3. Знайдіть градусну міру більшого з внутрішніх

кутів трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Юлия.

Відповідь:

Кут 1 = 80, кут 2 = 70, кут 3 = 30

Пояснення:

Нехай кут 1 =8х, кут 2 =7х, а кут 3 =3х

Маємо рівняння

8х+7х+3х=180

18х=180

х=10

кут 1 = 8*10=80, кут 2 = 7*10=70, кут 3 =3*10=30