У рівнобічній трапеції основи дорівнюють 18 см і 42 см.Бічна сторона 20 см.. Обчислити трапеції

середню лінію трапеції ​

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнкина Катерина.

Ответ:

30см

Объяснение:

Дано:

ABCD- трапеция.

ВС=18см

AD=42см

KL=?

___________

Решение.

KL=(BC+AD)/2

KL=(18+42)/2=30см